Diagnostika těla přístrojem Human Body Scanner (HBS)

Rezervovat lekci
Zjistěte, co vaše tělo potřebuje – měření na human body scanneru

V našem studiu, kde se snažíme poskytnout vám to nejlepší!

Chcete se dozvědět více o stavu svého těla a jak ho můžete zlepšit? Náš Human Body Scanner vám poskytne podrobnou diagnostiku Vašeho tělesného složení, metabolismu a imunitním systému. Navíc vám můžeme poradit s vitamíny a doplňky vycházejících z tradiční čínské medicíny, aby vaše cesta ke zdraví byla co nejefektivnější. Přijďte se podívat, jaké přínosy pro vaše tělo můžete získat!

Objednej se na HBS diagnostiku a poznej své tělo!

Tento moderní přístroj, který spojuje prvky západní a východní medicíny, umožňuje měřit celou řadu důležitých parametrů těla. Pomocí neinvazivního měření elektromagnetického pole našeho těla dokáže Human Body Scanner diagnostika zjistit například míru stresu, hladinu živin v těle, energetické bloky v meridiánech či celkovou tělesnou harmonii. Díky tomu mohou být zjištěny případné nedostatky v těle, které by jinak zůstaly nepovšimnuty a mohly by vést ke zhoršení zdravotního stavu.

Navíc, vycházejíc z principů východní medicíny, HBS (Human Body Scanner) pomáhá identifikovat energetické bloky v meridiánech a navrhuje cestu k obnovení toku energie v těle. Tímto způsobem se mohou podpořit samoléčebné procesy těla a dosáhnout celkového zlepšení zdravotního stavu. Zkrátka, Human Body Scanner je skvělý nástroj, který nám může pomoci díky kompletní diagnostice těla objevit skryté nedostatky v těle a nabídnout individuální cestu k dosažení tělesného a duševního zdraví.

Přijďte se k nám do studia Vibess v Praze nechat změřit své tělo a zjistit, jak můžete podpořit své zdraví a celkovou pohodu. Objednejte se na měření Human Body Scannerem a získejte doporučení pro zdravější životní styl.


Vibess - Power Plate fitness Praha
NENECHTE SVÉ TĚLO NA POCHYBÁCH!
Když to tělo chce, tak prostě musíte. Nechte si změřit, natáhnout, protáhnout a zkrátka zlepšit svůj pohybový aparát.

Určitě si všichni uvědomujeme důležitost cvičení a pohybu pro naše tělo. Ale co když Vám řekneme, že i když pravidelně cvičíte, může být mnoho faktorů, které Vám brání dosáhnout Vašich fitness cílů? To je přesně důvod, proč nabízíme diagnostiku pohybového aparátu.

Naše diagnostika HBS se zaměřuje nejen na měření tuku na břiše a obvodu pasu. Mnohem důležitější pro nás je zjistit Vaše pohybová omezení, abychom s Vámi mohli správně cvičit (třeba na plošinách Power Plate). Disbalance a problémy v pohybu trápí každého z nás, ale s naší pomocí můžete jednoduchými cviky projít například zkrácené či oslabené svaly, pohybové stereotypy, správné držení těla a podobně. Ušetříte si tak bolesti, zranění a vyhneme se případným chybám při cvičení.
A to není vše! Naše tělesná diagnostika se také zaměřuje na stav Vašeho organismu a jeho fungování. Společně probereme tělesné i mentální aspekty Vašeho zdraví a na základě toho Vám připravíme plán, jak se správně protahovat, cvičit, stravovat, na co si dát pozor, co doplnit a na čem zapracovat. Naučíme Vás správně aktivovat svaly, dýchat a zvýšíme efektivitu cvičení.

Rezervujte si termín na HBS diagnostiku