Jak to u nás funguje

Rezervovat lekci
Proč VIBESS

Klasické fitko u nás nehledejte. Cvičíme na nejnovějších modelech strojů Power plate s více jak dvaceti lety prověřenou technologií.

Pokud chcete nejen krásné a vypracované tělo, ale také zdravé tělo bez bolestí, jste tu správně. Do tréninku zapojujeme cviky, při kterých se naučíte správně fungovat v běžných denních činnostech a tím předejte mnohým úrazům a bolestem. Práce těla nekončí tréninkem a proto Vás ho naučíme používat tak, abyste byli každý den aktivnější, šťastnější a sebevědomější.
 • zvyšte
  sílu
 • odbourejte
  celulitidu
 • zrychlete
  spalování
 • zpevněte
  kosti
 • zlepšete
  krevní oběh
 • zpevněte
  střed těla
 • zpevněte
  pánevní dno
 • aktivujte
  více svalů
 • zlepšete
  flexibilitu
Rezervovat lekci
Jak probíhá trénink

Naše tréninky skládáme ze základních pohybových vzorců. Naučíme Vás správně aktivovat svalstvo a využít to i v běžném životě.

Lekce trvá 30 minut. Začínáme vždy v celou, prosíme doražte vždy 10 minut předem. Cvičíme naboso, takže Vám stačí jen pohodlné oblečení. Cvičíte vždy s trenérem, takže si nemusíte s ničím lámat hlavu. Trénink je pokaždé jiný, avšak zaměřený na komplexní procvičení celého těla. Nevynecháme ani strečing a na závěr Vás čeká uvolňující masáž. Lekce je vhodná pro každého, zohledníme vždy Váš stav, cíle a přání. Vodu, kávu nebo čaj máte v ceně lekce, další doplňky před nebo po tréninku si můžete zakoupit na baru.

Zakoupením lekce získáte

Osobního trénera
Individuální přístup
Komplexní poradenství
Efektivní trénink za 1/3 času
Více sebědomí
Diagnostiku pohybového aparátu a organismu
Pravidelné zaznamenávání pokroků
Cviky pro uvolnění od bolesti a lepší mobilitu po každém cvičení
Masáž pro regeneraci a modelaci po každém cvičení
Motivaci a mentální sílu
Ručník k zapůjčení
Káva, voda, čaj při každé návštěvě v ceně
Vybavení dámské šatny vč. kosmetických potřeb
Slevy na krabičkovou dietu
Slevy na bylinné doplňky a vitamíny
Konzultaci životního stylu a návyků
Kompletní návod jak být fit

Naše doporučení:

Zaujalo Vás? Přijďte si zacvičit. ⇢ Padli jsme si do oka? Objednejte se na diagnostiku, ať víte, co a jak. ⇢ Už víte co a jak? Cvičte pravidelně a využijte výhodné balíčky. ⇢ Cvičíte? Super, odpočiňte si na Bodyteru a znásobte výsledky

JDEME NA TO!

Co je Bodyter?

Forma velice účinného pasivního cvičení s vysokým efektem hubnutí.

Stimuluje krevní oběh, podporuje spalování tuků, uvolňuje svalstvo, působí proti bolesti kloubů i svalů, aktivuje pocení a pomáhá odstraňovat toxiny z těla. Odbourává měkkou, tvrdou i otokovou celulitidu. Zeštíhluje postavu a pomáhá k hubnutí problematických míst.

Přístroj je určen všem zdravým lidem, kteří se chtějí cítit dobře, lehce a nově. Je určen ženám i mužům. Pro ženy po porodu, v každém dospělém věku. Pro sportovce, pro osoby se sedavým zaměstnáním, pro aktivní i neaktivní jedince.

Kombinace střídavých elektrických proudů dokáže velice intenzivně procvičit (zpevnit či naopak uvolnit) svaly.To vše v poloze v leže a s úsměvem na tváři.


Vibess - Power Plate fitness Praha
CHCI SI VYZKOUŠET BODYTER
Vibess - Power Plate fitness Praha

Proč přijít na diagnostiku?

Ne, opravdu Vám nebudeme měřit tuk na břiše a obvod pasu.

Co nám přijde mnohem důležitější a pro Vás přínosnější, je zjištění Vašich pohybových omezení, abychom s Vámi mohli správně cvičit. Disbalance a problémy v pohybu trápí každého z nás. Jednoduchými cviky projdeme např. zkrácené či oslabené svaly, pohybové stereotypy, správné držení těla a podobně. Vyhnete se tak případným chybám při cvičení, bolestem nebo zraněním. Naučíme Vás správně aktivovat svaly, dýchat a zvýšíme efektivitu cvičení.

V druhé části se zaměříme na stav Vašeho organismu a jeho fungování. Na základě této společné hodinky budete odcházet s tím, že znáte své tělo a budete vědět, jak ho používat, jak se správně protahovat, cvičit, stravovat, na co si dát pozor, co doplnit a na čem zapracovat. Jak na těle, tak na duchu. 🙂


CHCI PŘIJÍT NA DIAGNOSTIKU