Bodyter – Nejnovější metoda pasivního hubnutí

Rezervovat lekci
Transformuj své tělo!
BODYTER – výkonný partner pro Vaše tělo!

Zapomeňte na zdlouhavé diety a namáhavé cvičení - s Bodyterem se konečně můžete zbavit nechtěných centimetrů a celulitidy rychle a bezbolestně.

Tato moderní technologie využívá kombinaci radiofrekvence, ultrazvuku a vakuové masáže, aby aktivně působila na Vaši kůži a podkožní tuk. Díky tomu můžete dosáhnout hladké a hebké pokožky a vytvarovat Vaše tělo.

Radek Novák
Radek Novák
Vibess mi pomáhá se zraněním kolene na power plate,kde se zaměřuji s trenéry na zpevnění svalstva v oblastech kolenou a rozložení váhy na nohou. Po cca 2 měsících cítím obrovský posun! Kombinace power plate a Bodyteru,když mám lenivé dny a nechce se mi cvičit,tak Bodyter je nejlepší alternativou! Proto doporučuji i “cvičení” na Bodyteru!
petra berková
petra berková
Chodím sem cvičit už něco přes měsíc a nemůžu si to vynachválit, skvělý individuální přístup trenérů a čisté krásné prostředí. Jednou z výhod VIBESS studia je taky bodyter, takže když zrovna nemáte náladu na cvičení, tak můžete využít tento super přístroj, kde se jen leží. Doporučuji všemi deseti.
Renata Čecháková
Renata Čecháková
Velmi skvělé fitko. Chodím již měsíc a jsem naprosto spokojená. Jsou zde velmi profesionální a milí trenéři, kteří Vám vždyť se vším moc rádi poradí a věnují se Vám. A rozhodně s nimi hodlám pokračovat.
Renata Liscova
Renata Liscova
Dnes jsem byla poprvé cvičit v Vibess a mohu všem jen doporučit. Byla jsem velmi mile překvapená přístupem pana cvičítele. Celou půl hodinu se mi věnoval a radil jak mám cvičit.Urcite to není moje poslední návštěva. Už se těším na další.
Andrea Solperová
Andrea Solperová
Velmi prijemne a intenzivni cviceni s masazi na konci a super vedenim a servisem! Za pul hodky z vas spadne vsechen stres a dobijete baterky. Urcite doporucuji vyzkouset 🙂
Kmetova Alexandra
Kmetova Alexandra
Velmi prijemne studio,mily personal,cistota.Procedura nebolestiva,efekt zatim neposoudim,byla jsem jen 1x.
Kateřina Petrášová
Kateřina Petrášová
Rychlý a efektivní trénink s individuálním přístupem v hezkém prostředí. 5 z 5 😊
Daniela Tjurenkova
Daniela Tjurenkova
Cvičení ve Vibess doporučuji všema deseti. Zvláště pak jako maminka dvou dětí oceňuji rychlost tréninku, která však nijak neubírá na efektivitě. Zároveň cvičení pod vedením profesionálního trenéra s osobním přístupem je další věc, která zvyšuje kvalitu tréninku. Fitko jsem navštěvovala už jako expresku která byla moc fajn ale toto je TOP👌👌👌Rozhodně vyzkoušejte!!!
Zuzana Jílková
Zuzana Jílková
Včera jsem byla poprvé a určitě ne naposledy. Krásné prostředí fitka, moderní stroje a úžasný přístup. Doporucuji všem. 😇😉💪
Martina Děrkasová
Martina Děrkasová
Pěkné prostředí, super přístup, dobře vedena lekce. Skvěle se cvičilo. 🙂

Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci, ale co je nejlepší – tento neinvazivní způsob lze provádět na jakékoli části těla, včetně břicha, stehen a hýždí. Zařízení Bodyter je také vhodné pro muže i ženy a není spojeno s žádnými nepříjemnými vedlejšími účinky a nehrozí Vám únava jako po cvičení na Power Plate :-).
Tak proč si nevyzkoušet toto revoluční zařízení a získat konečně tělo, které jste vždy chtěli? Navštivte naše studio a nechte se přesvědčit o účinnosti a pohodlí této moderní metody tvarování těla. Věříme, že Vás Bodyter nadchne a stanete se dalším z našich spokojených klientů.


Vibess - Power Plate fitness Praha
Štíhlejší tělo rychleji! Objednat ošetření přístrojem Bodyter
Vibess - Power Plate fitness Praha

Bodyter je revoluční zařízení, které využívá principy elektromagnetické stimulace a tepelného záření k podpoře svalového růstu a redukci tukových buněk. Kombinace těchto principů vytváří unikátní technologii, která dokáže dosáhnout výsledků, na kterých by se s běžným tréninkem pracovalo mnoho týdnů, nebo dokonce měsíců.

Při použití Bodyteru se elektromagnetické pole generuje v hloubce až 8 cm pod kůží, což umožňuje stimulaci svalů, zlepšení mikrocirkulace krve a redukci tukových buněk. Tepelné záření pak pomáhá k rozpouštění tuků a aktivaci metabolismu. Tento proces je naprosto bezbolestný a nedráždí kůži, takže se může používat i na citlivých partiích těla.

Použití Bodyteru je ideální pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou postavu, zvýšit fyzickou výkonnost, nebo se prostě chtějí cítit lépe ve svém těle. A to vše bez nutnosti náročného tréninku, který může být pro mnohé z nás obtížný či nevhodný.

Vyzkoušejte tedy Bodyter v našem studiu Vibess a zažijte vynikající výsledky, které tato účinná technologie nabízí.


Najdete nás jen pár kroků od stanice metra Černý Most. Pokud se k nám ale vydáte autem, v okolí studia je možné parkovat zdarma.

Vibess – Vibration Fitness
Kučerova 725/7
Černý Most, 198 00 Praha 9

Zobrazit v Google Mapě

info@vibess.cz
+420 606 023 997
WhatsApp

Provozovatel: Idealfit s.r.o., Kučerova 725/7, Praha 9, 198 00, IČO: 04456173, DIČ: CZ04456173


Vibess - Power Plate fitness Praha