Ceník a rezervace

Rezervovat lekci
VÝBĚR LEKCE

Jsme zastánci komplexních lekcí.

Užijete si klidné protahovací cviky i dynamickou část. Zaměříme se na problémové partie, střed těla, bolesti zad i posílení svalů včetně pánevního dna. Stranou nezůstanou ani pomůcky pro zvýšení síly a intenzivní trénink. Lekci přijde na chuť začátečník i pokročilý, každý si přizpůsobí náročnost svým možnostem.
Vstup zdarma pro nové ledňáčky 0,00 Kč
0,- Kč

Lednová akce pro všechny kdo chtějí začít cvičit. Nyní si můžete vyzkoušet 1. lekci zdarma. Pouze pro nové klienty. Pouze v lednu.

Rezervovat
50% sleva na lekci Power plate! Heslo: Bylo by nás pět
857,- Kč

Vezměte své kamarády, kolegy či rodinu a zacvičte si spolu v soukromé skupině 5 lidí za 1/2 ceny po celý leden.

Rezervovat
Akční zvýhodněné vstupy na 10 lekcí Power plate
2 700,00 Kč
10 jednotlivých vstupů na lekce Power plate s platností 3 měsíce od zakoupení.
Rezervovat
Akční zvýhodněné vstupy na 5 lekcí Power plate
1 550,00 Kč
5 jednotlivých vstupů na lekce Power plate s platností 3 měsíce od zakoupení.
Rezervovat
Jednorázový vstup na lekci Power plate
350,00 Kč

1 vstup na lekci Power plate s platností 3 měsíce od zakoupení.

Rezervovat
Diagnostika těla a organismu
350,00 Kč
Diagnostika pohybového aparátu a stavu organismu, konzultace životního stylu a návyků. Doporučujeme každému, ideálně po 2: návštěvě.
Rezervovat
Bodyter - hubnutí v leže, vaše hodinka relaxu.
550,00 Kč
Forma velice účinného pasivního cvičení s vysokým efektem hubnutí. Stimuluje krevní oběh, podporuje spalování tuků, odstraňuje celulitidu a formuje postavu, uvolňuje svalstvo, působí proti bolesti kloubů, aktivuje pocení a pomáhá odstraňovat z těla toxiny, dokáže velice intenzivně procvičit svaly.
Rezervovat
Jak na to

U nás řešíme rezervace a platby on-line. Před každou lekcí potřebujete mít dobitý kredit ve svém účtu a potvrzenou rezervaci.

Pokud jste nový klient, prosíme zaregistrujte se. Registrací se nezavazujete k žádnému členství ani nákupu. Klidně si dobijte vždy na jednu lekci a nebo využijte naše výhodné balíčky. Lekci je možné zarezervovat až po dobití kreditů v on-line systému.
REZERVOVAT LEKCI

S hotovostí, Multisport kartou ani benefitními poukazy u nás nic nerozvibrujete. 🙂 Lekce si rezervujte nejpozději 12 hodin předem, zrušit je můžete bezplatně 24 hodin před začátkem lekce. Rezervační systém využívá princip kreditů, 1 kredit = 1 koruna, kredity můžete uplatnit na jakoukoli naši službu.