Ceník a rezervace

Rezervovat lekci
Rozšiřte svůj tréninkový repertoár s našimi komplexními lekcemi

Zkoušeli jste někdy spojit protahování s adrenalinem? My ano!

Naše lekce jsou to nejlepší ze dvou světů, kde se kombinuje klidná protahovací část s intenzivní dynamickou částí. Zaměříme se na problémy, které Vás trápí, ať už se jedná o bolesti zad, svalové dysbalance nebo slabé pánevní dno. Navíc jsou Vám k dispozici nejmodernější pomůcky, které Vám pomohou zlepšit sílu a intenzitu Vašeho tréninku. Naše lekce si oblíbí jak začátečníci, tak i ti největší profíci. Říkáme jim vibročiny s výsledkem. Tak neváhejte a přijďte si zacvičit s námi!
Proč se trápit s hledáním dalšího studia? My máme všechno, co potřebujete pro efektivní trénink!
50% sleva na lekci Power plate! Heslo: Bylo by nás pět
857,- Kč

Zveme Vás a Vaše blízké na lekce Power Plate se slevou 50%! Vytvořte si soukromou skupinu pěti lidí a za heslo "Bylo by nás pět" získáte zvýhodněnou cenu 857,- Kč po celý únor. Nejenže ušetříte, ale také si užijete skvělou zábavu a motivaci s přáteli. Těšíme se na Vás!

Rezervovat
4+1 Power Plate lekce s trenérem
1 400,- Kč

Získejte výhodné zvýhodněné vstupy na jednotlivé lekce Power Plate - 4+1 s trenérem za super cenu 1 400,- Kč. Jeden vstup Vás vyjde na 280,- Kč. Platnost vstupů je 3 měsíce od zakoupení a po zaplacení se vstupy automaticky připíší na Váš účet. Tak neváhejte a využijte této skvělé nabídky!

Rezervovat
10+3 Power Plate lekce s trenérem
3 500,00 Kč

Rozmazlete své tělo s naším balíčkem 10+3 lekcí Power Plate v doprovodu trenéra. Získejte celkem 13 vstupů s platností 3 měsíce od nákupu. Za jeden vstup zaplatíte pouze 269 Kč, což znamená, že ušetříte nejen čas, ale i peníze. Užijte si efektivní trénink s Power Plate a překonejte své limity!

Rezervovat
1x vstup na lekci Power plate s trenérem
350,00 Kč

1 vstup na lekci Power plate s platností 3 měsíce od zakoupení. Zažijte úžasný vibrační trénink na Power Plate s naším jednorázovým vstupem za pouhých 350 Kč! Tento vstup platí na jednu lekci a má platnost 3 měsíce od nákupu. Přijďte si vyzkoušet nejmodernější tréninkovou metodu a posuňte své výsledky na novou úroveň.

Rezervovat
Diagnostika těla a organismu
350,00 Kč

Diagnostika pohybového aparátu a stavu organismu, konzultace životního stylu a návyků. Doporučujeme každému, ideálně po 2.  návštěvě.

Získejte ucelený pohled na své tělo a zdraví s naší diagnostikou těla a organismu. Diagnostika zahrnuje vyšetření pohybového aparátu, konzultaci o životním stylu a návycích. Doporučujeme navštívit diagnostiku minimálně dvakrát pro nejlepší výsledky.

Cena diagnostiky je 350 Kč s platností 3 měsíce od zakoupení.

Rezervovat
Bodyter - hubnutí v leže, Vaše hodinka relaxu.
550,00 Kč

Co kdybyste mohli zhubnout a uvolnit se zároveň? S Bodyterem to není problém! Náš systém hubnutí v leže Vám poskytuje hodinu relaxace, zatímco se zbavujete až jedné konfekční velikosti. Zapomeňte na jojo efekt a získejte zpět svou pevnou a krásnou postavu.

Cena za 1 vstup je 550,- Kč s platností 3 měsíce.

Rezervovat
10x Bodyter - hubnutí v leže, Vaše hodinka relaxu.
4 999,- Kč

Získejte svou ideální postavu bez námahy a jojo efektu s naší Bodyter službou! 10 zvýhodněných vstupů Vás čeká, tak neváhejte a využijte příležitosti k hubnutí a zpevnění těla. Jeden vstup Vás vyjde na 499,- Kč. Po zaplacení se Vám vstupy automaticky připíší na účet a můžete je využít v průběhu 3 měsíců od nákupu.

Rezervovat
6x Power Plate + 1x Bodyter zdarma
2 100,- Kč

Začněte svou cestu za dokonalou postavou!

Ušetřete 550 Kč a získejte 6 vstupů na Power Plate a navíc jako bonus vyzkoušejte zdarma službu Bodyter, která Vám nabídne rychlou a efektivní cestu, jak zhubnout, zpevnit postavu a vypnout pokožku. Po zaplacení se Vám vstupy automaticky připíší na Váš účet a můžete je využít během 3 měsíců. Nezapomeňte si s námi domluvit termín pro vyzkoušení Bodyteru!

Rezervovat
Chcete se cítit lépe a zároveň ušetřit? Vyberte si náš balíček a užijte si nejlepší vibrační trénink v okolí! Pokud chcete posunout svou formu na novou úroveň, neváhejte a zarezervujte si lekci ještě dnes.
Přichází čas se trochu rozcvičit i s Vaší peněženkou!

Vítáme Vás v našem on-line systému rezervací a plateb!

Před každou lekcí je potřeba mít nabitý kredit na Vašem účtu a potvrzenou rezervaci. Pokud jste nováček, neváhejte se zaregistrovat - není to závazek ke koupi žádného členství. Nabízíme Vám výhodné balíčky i možnost dobití kreditu před každou lekcí. Rezervaci si můžete snadno zajistit online, a to až po dobití kreditů. Vítejte v naší digitální komunitě!
Rychlý nákup = rychlý start!

Přijďte na lekce do našeho studia a plaťte pohodlně online. Bohužel neakceptujeme hotovost, karty MultiSport ani benefitní poukazy.
Ale věřte nám, s našimi akčními balíčky se dostanete do formy za skvělé ceny.

Rezervujte si lekci snadno on-line, nejpozději 12 hodin předem, a v případě, že se rozhodnete ji zrušit, máte na to 24 hodin před začátkem lekce.

A kreditový systém? Jeden kredit odpovídá jedné koruně a ty můžete využít na cokoli, co nabízíme.

Tak proč ještě váháte? Přijďte k nám rozcvičit své tělo a splnit si své fitness sny!