Co je Power Plate?

Rezervovat lekci
POWER PLATE

Přístroj, kterému důvěřují celebrity, vrcholoví sportovci i doktoři.

Vibess - Power Plate fitness Praha

Vibrační plošina Power Plate vysílá do těla mikrovibrace, které aktivují až 50x více svalů než při běžném cvičení. Díky tomu se doba cvičení zkracuje na pouhých 30 minut.

Dále mikrovibrace příspívají k rychlejšímu spalování kalorií, zlepšují krevní oběh
a napomáhají svalové regeneraci.

Pro vysokou efektivitu si Power Plate oblíbily také známé osobnosti, jako například tenistka Serena Williams, herec Mark Wahlberg a mnoho dalších.


Nejsou to ale jen celebrity a sportovci, kdo Power Platu důvěřuje. Přístroje Power Plate jsou využívány doktory po celém světě k rehabilitaci pacientů. Jedná se o zdravotně certifikované přístroje s licencemi MDD Certified Medical device a Class 1c US FDA-registered device.

S čím vším vám cvičení na Power Plate pomůže?

 • zvyšte
  sílu
 • odbourejte
  celulitidu
 • zrychlete
  spalování
 • zpevněte
  kosti
 • zlepšete
  krevní oběh
 • zpevněte
  střed těla
 • zpevněte
  pánevní dno
 • aktivujte
  více svalů
 • zlepšete
  flexibilitu
Rezervovat lekci

Často kladené otázky

OPRAVDU VIBRAČNÍ TERAPIE FUNGUJE?

„A opravdu to funguje?“ Jedna z nejčastějších otázek, na kterou se nás klienti ptají. Odpověď je ano, Power Plate je využíván předními sportovci, jako je například Serena WIlliams, řidiči Formule 1, profesionální golfisté, hráči NFL i běžní lidé.

JE POWER PLATE POUZE PRO PROFI SPORTOVCE?

Ne, Power Plate je pro všechny. Je vhodný jak pro sedmdesátníky, kteří si chtějí zlehka zacvičit, tak pro světové tenisové šampiony, kteří potřebují intenzivní trénink.

JSOU VIBRACE BOLESTIVÉ?

Vibrace nejsou příliš silné ani agresivní. Jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomáhaly při tréninku, aniž by byly nepříjemné nebo bolestivé.

MŮŽE MI POWER PLATE UŠKODIT?

Trojrozměrné vibrace jsou speciálně navrženy tak, aby posilovaly hluboké kosterní svalstvo a napomáhaly zdravému držení těla. Power Plate vám tedy uškodit nemůže, právě naopak. Cvičení na Power Plate je pro vás nevhodné pouze v případě, že: máte umělé klouby, jste těhotná, máte hlubokou žilní trombózu nebo jiné kardiovaskulární onemocnění, máte rány po nedávné operaci, máte akutní kílu, trpíte onemocněním plotének, jste epileptik nebo diabetik.