Cvičení na vibrační plošině Power Plate

Rezervovat lekci
Chcete vypadat jako celebrita a cvičit jako profesionál?

S Power Plate to není žádný problém! Tento přístroj získal důvěru nejen celebrit a vrcholových sportovců, ale i lékařů.

V našem vibračním tréninku Vám nabízíme možnost využít vibrační plošinu Power Plate a posunout tak Vaše fitness cíle na novou úroveň. Přijďte si s námi vyzkoušet, jak efektivní a zábavný může být trénink na Power Plate! Power Plate pracuje na principu vibrací, které stimulují svaly, kosti a klouby a umožňují tak intenzivnější a efektivnější cvičení. Tyto vysokofrekvenční vibrace se rychle rozšíří do celého těla. To způsobuje rychlejší a intenzivnější kontrakce svalů, zvyšuje průtok krve a látkovou výměnu a pomáhá tak tělu spalovat tuky a posilovat svaly.

Cvičení na vibrační plošině Power Plate je velmi pohodlné a jednoduché, a proto se hodí pro všechny věkové kategorie a fitness úrovně. K dispozici jsou různé typy cvičení, od intenzivních a dynamických tréninků až po regenerační cviky pro uvolnění svalů a zlepšení flexibility.

VIBESS nabízí širokou škálu cvičení na vibrační plošině Power Plate, vždy s osobním trenérem, možnost skupinových lekcí i individuálního tréninku. Navštivte nás a vyzkoušejte si tento revoluční způsob cvičení pro své zdraví a kondici!

Jak Funguje Power Plate trénink?

Radek Novák
Radek Novák
Vibess mi pomáhá se zraněním kolene na power plate,kde se zaměřuji s trenéry na zpevnění svalstva v oblastech kolenou a rozložení váhy na nohou. Po cca 2 měsících cítím obrovský posun! Kombinace power plate a Bodyteru,když mám lenivé dny a nechce se mi cvičit,tak Bodyter je nejlepší alternativou! Proto doporučuji i “cvičení” na Bodyteru!
petra berková
petra berková
Chodím sem cvičit už něco přes měsíc a nemůžu si to vynachválit, skvělý individuální přístup trenérů a čisté krásné prostředí. Jednou z výhod VIBESS studia je taky bodyter, takže když zrovna nemáte náladu na cvičení, tak můžete využít tento super přístroj, kde se jen leží. Doporučuji všemi deseti.
Renata Čecháková
Renata Čecháková
Velmi skvělé fitko. Chodím již měsíc a jsem naprosto spokojená. Jsou zde velmi profesionální a milí trenéři, kteří Vám vždyť se vším moc rádi poradí a věnují se Vám. A rozhodně s nimi hodlám pokračovat.
Renata Liscova
Renata Liscova
Dnes jsem byla poprvé cvičit v Vibess a mohu všem jen doporučit. Byla jsem velmi mile překvapená přístupem pana cvičítele. Celou půl hodinu se mi věnoval a radil jak mám cvičit.Urcite to není moje poslední návštěva. Už se těším na další.
Andrea Solperová
Andrea Solperová
Velmi prijemne a intenzivni cviceni s masazi na konci a super vedenim a servisem! Za pul hodky z vas spadne vsechen stres a dobijete baterky. Urcite doporucuji vyzkouset :-)
Kmetova Alexandra
Kmetova Alexandra
Velmi prijemne studio,mily personal,cistota.Procedura nebolestiva,efekt zatim neposoudim,byla jsem jen 1x.
Kateřina Petrášová
Kateřina Petrášová
Rychlý a efektivní trénink s individuálním přístupem v hezkém prostředí. 5 z 5 😊
Daniela Tjurenkova
Daniela Tjurenkova
Cvičení ve Vibess doporučuji všema deseti. Zvláště pak jako maminka dvou dětí oceňuji rychlost tréninku, která však nijak neubírá na efektivitě. Zároveň cvičení pod vedením profesionálního trenéra s osobním přístupem je další věc, která zvyšuje kvalitu tréninku. Fitko jsem navštěvovala už jako expresku která byla moc fajn ale toto je TOP👌👌👌Rozhodně vyzkoušejte!!!
Zuzana Jílková
Zuzana Jílková
Včera jsem byla poprvé a určitě ne naposledy. Krásné prostředí fitka, moderní stroje a úžasný přístup. Doporucuji všem. 😇😉💪
Martina Děrkasová
Martina Děrkasová
Pěkné prostředí, super přístup, dobře vedena lekce. Skvěle se cvičilo. :)

Objevte naše výhodné balíčky a pusťte se do cvičení!
Vibess - Power Plate fitness Praha

Power Plate pracuje na principu vibrací, které stimulují svaly, kosti a klouby a umožňují tak intenzivnější a efektivnější cvičení. Tyto vysokofrekvenční vibrace se rychle rozšíří do celého těla. To způsobuje rychlejší a intenzivnější kontrakce svalů, zvyšuje průtok krve a látkovou výměnu a pomáhá tak tělu spalovat tuky a posilovat svaly.

 

Cvičení na Power Plate je velmi pohodlné a jednoduché, a proto se hodí pro všechny věkové kategorie a fitness úrovně. K dispozici jsou různé typy cvičení, od intenzivních a dynamických tréninků až po regenerační cviky pro uvolnění svalů a zlepšení flexibility.

 

VIBESS nabízí širokou škálu cvičení na Power Plate, vždy s osobním trenérem, možnost i individuálního tréninku. Navštivte nás a vyzkoušejte si tento revoluční způsob cvičení pro své zdraví a kondici!


Power Plate je moderní fitness technologie, která využívá speciálních vibrací pro efektivní a účinné cvičení. Původně byla vyvinuta pro astronauty, aby si udrželi svalovou hmotu a kostní denzitu během pobytu ve vesmíru, ale rychle se stala populární mezi sportovci, celebritami a fitness nadšenci. Power Plate drží zdravotní certifikace MDD Certified Medical device a Class 1c US FDA-registered device.

Překročte hranice s vibračním cvičením ve VIBESS!

S čím vším Vám cvičení na Power Plate pomůže?

 • zvyšte
  sílu
 • odbourejte
  celulitidu
 • zrychlete
  spalování
 • zpevněte
  kosti
 • zlepšete
  krevní oběh
 • zpevněte
  střed těla
 • zpevněte
  pánevní dno
 • aktivujte
  více svalů
 • zlepšete
  flexibilitu

Ponořte se do světa revolučního tréninku s vibračními plošinami Power Plate! Tyto sofistikované zařízení vysílají k Vašemu tělu drobné, ale mocné mikrovibrace, které aktivují až 50krát více svalů než tradiční cvičení. A co víc, s Power Plate spálíte více kalorií a zlepšíte svůj krevní oběh, což podpoří regeneraci svalů a celého těla. A to všechno s pozitivním vlivem na Vaši psychiku a nervový systém. Power Plate je trénink budoucnosti, vyzkoušejte ho ještě dnes!

Nejlepších 30 minut Vašeho dne - rezervuj si Power Plate teď!

Rádi byste věděli více? Zde je shrnutí dotazů, na které se často ptáte

Může cvičení na Power Plate pomoci při bolesti zad?

Ano, cvičení na Power Plate může pomoci při bolesti zad. Mikrovibrace, které Power Plate vysílá do těla, mohou pomoci uvolnit svalové napětí a zlepšit průtok krve, což může zmírnit bolest v oblasti zad. Nicméně, v případě silných a chronických bolestí by měl být cvičební plán konzultován s lékařem.

Co je Power Plate a jak funguje?

Power Plate je vibrační plošina, která vysílá do těla mikrovibrace a aktivuje až 50x více svalů než při běžném cvičení. Díky tomu se doba cvičení zkracuje na pouhých 30 minut. Mikrovibrace také přispívají k rychlejšímu spalování kalorií, zlepšují krevní oběh a napomáhají svalové regeneraci.

Jak dlouho trvá trénink na Power Plate a jak často bych měl cvičit?

Trénink na Power Plate je velmi efektivní, takže stačí pouhých 30 minut dvakrát až třikrát týdně, aby byly viditelné výsledky.

Jaké jsou výhody cvičení na Power Plate?

Cvičení na Power Plate má několik výhod, jako je zlepšení svalového tonusu a síly, zvýšení flexibility, urychlení metabolismu, zlepšení koordinace a stability, zlepšení krevního oběhu a pomoci s regenerací svalů po cvičení. Díky aktivaci až 50x více svalů než při běžném cvičení, lze dosáhnout efektivního tréninku již během 30 minut. Power Plate také pomáhá při redukci tukové tkáně a snižuje celulitidu.

Pro koho je cvičení na Power Plate vhodné?

Cvičení na Power Plate je vhodné pro širokou škálu lidí, od rekreačních sportovců až po profesionální atlety. Tento revoluční tréninkový přístroj je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit své fyzické výkony, získat sílu, zlepšit flexibilitu a koordinaci, snížit hladinu tuku v těle a bojovat proti celulitidě. Power Plate je také ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí, kteří mají obtíže s klasickým cvičením nebo chtějí cvičit s menším zatížením kloubů. Výhodou cvičení na Power Plate je, že lze upravit intenzitu cvičení podle individuálních potřeb a možností. Tento tréninkový přístroj umožňuje mnoho různých cvičebních pozic a kombinací, což umožňuje vytvoření individuálního tréninkového plánu pro každého klienta.

Je Power Plate bezpečný a jsou s ním spojeny nějaké rizika?

Cvičení na Power Plate je obecně bezpečné a bez rizik, pokud je prováděno správně a pod dozorem trenéra. Nicméně, jako s jakýmkoli cvičením, je důležité respektovat své fyzické limity a nepřetěžovat se. Existují také některá omezení pro osoby s určitými zdravotními problémy, jako jsou například kardiovaskulární choroby, epilepsie nebo těhotenství. Před zahájením cvičení na Power Plate je vždy vhodné konzultovat své zdravotní omezení s lékařem a informovat svého trenéra o jakýchkoli zdravotních problémech.

Může Power Plate pomoci při hubnutí?

Ano, cvičení na Power Plate může být účinnou formou podpory při hubnutí. Toto cvičení totiž umožňuje zvýšit aktivitu svalů a metabolismu, což může vést k vyššímu spalování kalorií a tuků. Navíc, díky vibracím Power Plate dochází k intenzivnějšímu stimulaci svalů, čímž se může podpořit i tvorba svalové hmoty. Doporučuje se kombinovat cvičení na Power Plate s vyváženou stravou a dalšími formami pohybu, jako je kardiovaskulární cvičení, aby se dosáhlo nejlepších výsledků.

Jak se liší Power Plate a Vibrostation?

Power Plate a Vibrostation jsou oba cvičební stroje, které využívají vibrace pro posilování a tvarování těla. Nicméně, existují některé rozdíly mezi těmito dvěma stroji. Power Plate používá tříosý oscilační pohyb, kdežto Vibrostation používá dvouosý pohyb v předozadním směru. To znamená, že Power Plate dokáže produkovat více vibrací a intenzivnějších vibrací než Vibrostation.

Výhodou tříosého pohybu, který poskytuje Power Plate, je jeho větší efektivita a bezpečnost, než u dvouosého pohybu. Díky třem rovinám pohybu je dosaženo rovnoměrné stimulace svalů a lepšího rozložení zátěže. Tříosý pohyb také zlepšuje stabilitu a koordinaci těla a posiluje klouby. Dvouosý pohyb může být pro klouby náročnější a může vést k vyššímu riziku zranění. Proto je Power Plate výhodnější a bezpečnější volbou.

Dvouosý pohyb na klouby může působit větší zátěž, zejména na kolena a kotníky, než tříosý pohyb. Tříosý pohyb na Power Plate nezatěžuje klouby tolik jako jiné cvičební metody. Díky tříosému pohybu dochází k menšímu tlaku na klouby, což znamená, že je vhodnější pro lidi s omezenou pohyblivostí či pro ty, kteří se zotavují po zranění nebo operaci. Proto je Power Plate výhodnější a bezpečnější volbou.